Aktyviai sportuojantiems

Kaulai yra struktūrinis pagrindas, leidžiantis kūnui išlaikyti pastovų pavidalą bei judėti. Kaulai apsaugo vidinius, gyvybiškai svarbius žmogaus organus – kaukolė apgaubia smegenis, šonkauliai suteikia apsaugą plaučiams ir širdžiai. Kaulus sudaro gyvos ląstelės, apsuptos mineralinių medžiagų, tokių kaip kalcis ir fosforas, bei tąsi elastinga medžiaga kolagenas. Kaulai, kaip ir visas žmogaus organizmas, auga, formuojasi, silpsta, atsinaujina. Tam, kad kaulai būtų kieti ir tvirti, tiek augančiam, tiek vyresnio amžiaus organizmui labai svarbu gauti kaulams reikiamų medžiagų.

Be abejonės, kaulams labai reikalingas kalcis. Nors šis mineralas ir yra kaulams svarbus statybinis elementas, nuo jo neatsiejamas ir vitaminas D, padedantis organizmui geriau pasisavinti kalcį bei stabdyti šios mineralinės medžiagos šalinimą iš organizmo. Vitaminas D labai svarbus vaikų ir vyresnių žmonių kaulams – jei šio vitamino trūksta vaikams, gali pasireikšti kaulų suminkštėjimas bei deformacija. Trūkstant vitamino D vyresniems žmonėms, padidėja kaulų išretėjimo – osteoporozės – rizika. Kaulams taip pat reikalingas vitaminas K, kuris, kaip ir vitaminas D, palaiko jų stiprumą. Vitaminas D ir K veikdami kartu, dalyvauja kaulų atsinaujinimo procese bei gali padėti sumažinti osteoporozės riziką.

Šių kaulams svarbių vitaminų galima rasti „Oilevegan“ augaliniuose ir žuviniuose tauriuosiuose riebaluose. „Oilevegan“ sudėtyje esantys vitaminai D, D3, K1, K2 padeda palaikyti normalią kaulų būklę vaikams ir suaugusiems.

Atgal