Mokslininkai patvirtino: sveiki dantys ir kaulai – misija įmanoma!

Kiek pažįstate žmonių, kurie turi idealiai sveikus ir tiesius dantis? Kiek žinote tų, kurie reguliariai rūpinasi savo kaulų būkle?

Laikui bėgant, keičiasi mūsų mityba – pradėjome vartoti daugiau baltų miltų ir cukraus produktų, kurie sąlygoja anatominius kūno pokyčius (siaurėja dantų arkos, mažėja vietos dantimis burnos ertmėje). Nebegauname reikiamų medžiagų mūsų kaulų būklei stiprinti, todėl kaulai vystosi netaisyklingai, didėja lūžių rizika, vis dažniau vyresniame amžiuje vystosi osteoporozė. Įvairių dantų ir kaulų sutrikimų galima išvengti, tačiau tada privalu jais tinkamai pradėti rūpintis dar kūdikiui esant mamos įsčiose. Kaip tai padaryti geriausiai?

Naujausi moksliniai tyrimai gali nustebinti: pasirodo, jog vitamino D neužtenka, siekiant užtikrinti visapusiškai sveiką vaikų kaulų ir dantų būklę. Paaiškėjo, kad  be vitamino K pagalbos, tas kalcis, kurį vitaminas D taip efektyviai įsileidžia, gali iš tiesų veikti prieš pačius mus, kaupdamasis arterijose ir nebūti pernešamas ten kur labiausiai jo reikia – į kaulus ir dantis.

Mažamečiams vaikams ir paaugliams ypatingai reikalinga gryna K vitamino forma jų mityboje (su maistu šio vitamino gauname per mažai). Siekiant paties geriausio rezultato, svarbu, kad šį vitaminą gautumėme tinkamai subalansuotą su kitomis reikalingomis medžiagomis.

Atsižvelgiant į naujausių mokslinių tyrimų duomenis ir rekomendacijas, medicinos specialistai sukūrė skystos formos Oilevegan maisto papildus. Oilevegan kompleksiška sudėtis praturtinta aukščiausios klasės vokiškais aliejais su omega rūgštimis, kurių veiksmingumas kruopščiai suderintas su vitaminais – K, D, A, ir E (visi šie vitaminai būtini augančiam organizmui ir padeda užtikrinti sveiką dantų ir kaulų vystymąsi). Vienas Oilevegan produktas gali atstoti net keletą kitų, be to galėsite būti ramūs, kad naudingas medžiagas gaunate puikiai suderintas tarpusavyje!

Oilevegan maisto papildas skirtas išrankiam ir reikliam klientui, kuris vertina drąsius ir efektyvius sprendimus sveikatos puoselėjimo srityje. Oilevegan – tai ko reikia sveikam vystymuisi!

Atgal