Verta rinktis

Ką byloja Tauriųjų riebalų legenda?

Prieš daugiau kaip 700 m. žmonės sukūrė tauriųjų metalų terminą, kad auksą, sidabrą ir platiną atskirtų nuo paprastųjų ir menkaverčių metalų. 1929 m. mokslininkų pora Džordžas ir Mildreda Burrai išaiškino, jog riebalus taip pat turime skirstyti į tauriuosius ir menkaverčius. Priešingai nei sviestas ar gyvuliniai riebalai, taurieji riebalai yra labai svarbūs žmogaus organizmo ląstelių membranoms ir sklandžiam informacijos judėjimui tarp ląstelių.

Tyrimai su žiurkėmis parodė, jog be tauriųjų riebalų žiurkės oda ir uodega apsinešdavo žvynais, kailiukas nupleiskanodavo, snukutis nuplikdavo, padarėlis sukūsdavo ir ilgainiui nudvėsdavo. Paliegusiam gyvūnui nepadėdavo jokie vitaminai, tačiau sveikata pasitaisydavo į jo racioną grąžinus tauriuosius riebalus.

Taurieji riebalai. Kas tai?

Tauriaisiais riebalais vadiname išskirtinės koncentracijos tauriuosius žuvinius bei augalinius riebalus. Tauriųjų riebalų gamyboje griežtai atsisakoma naudoti konservantus. Jų sudėtis prisotinta didesne naudingųjų medžiagų įvairove ir koncentracija, lyginant su žuvų taukais ar Omega rūgščių papildais. Be to, Taurieji riebalai turi kituose maisto papilduose pasigendamo vitamino K.

Oilevegan Taurieji riebalai – tai vienintelis Lietuvoje išbaigtas ir suderintas tauriųjų augalinių riebalų bei tauriųjų žuvinių riebalų duetas. Abi Oilevegan rūšis vartojant kartu arba pakaitomis, užtikrinamas ne tik reikiamų medžiagų kiekis organizme (Omega 3, Omega 6, Omega 7, Omega 9, Vitaminai A, D3, E, K1, K2), bet ir būtina Omega 3 ir Omega 6 riebalų rūgščių pusiausvyra, kurios nepasiekia išimtinai augalinės kilmės papildais arba paprastais žuvies taukais apsiribojantys vartotojai.

Jūsų investicija į Oilevegan Tauriuosius riebalus – tai gyvenimo investicija, kurios verta Jūsų šeima.

  • Puoselėkite stiprius kaulus! Vitaminai D ir K2 padeda palaikyti normalią kaulų būklę.
  • Pasirūpinkite sveikais dantimis! Vitaminas D padeda palaikyti normalią dantų būklę.
  • Džiaukitės geru regėjimu! Vitaminas A padeda išsaugoti normalų regėjimą.
  • Susidorokite su dideliu protiniu krūviu! Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją.
  • Stiprinkite raumenų veiklą! Vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją.
  • Turėkite nepalaužiamą imunitetą! Vitaminai A ir D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Džiaukitės švytinčia oda! Vitaminas D padeda palaikyti normalią odos būklę.
  • Rūpinkitės stipria širdimi! Eikozapentaeno rūgštis (EPR) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią širdies veiklą.

 

Atgal