Nepalaužiamas imunitetas

olivegan-perziurai vaiku maketas

Imunitetas – tai organizmo gebėjimas apsisaugoti nuo nuo mikrobų, virusų, parazitų. Imunitetas gali būti įgimtas (natūralus) ir įgytas. Kadangi ligų yra tūkstančiai, jos gali ištikti beveik kiekvieną kūno dalį, todėl imuninė sistema saugo organizmą nuo įvairaus pobūdžio infekcijų. Esant stipriai imuninei sistemai, dažnai išvengiama daugelio susirgimų arba susergama tik trumpam laikui.

Tam, kad organizmas kuo greičiau susidorotų su infekcija, būtina rūpintis savo imunitetui ir jį nuolat stiprinti. Labiausiai imunitetą stiprina vitaminas C, vitaminas A, vitaminas D ir kitos medžiagos. Vitaminas C padeda limfocitams nugalėti virusines ir bakterines ligas, apsaugo ląsteles nuo neigiamo mikroorganizmų poveikio, todėl šis vitaminas padeda išvengti peršalimo ligų arba palengvina jų eigą. Vitaminas A padeda organizmui formuoti naujas ląsteles, taip pat veikia kaip antioksidantas – kovoja su infekcijomis, patenkančiomis per odą ir gleivinę. Vitaminas D taip pat stiprina imunitetą ir stabdo pakitusių ląstelių dauginimąsi.

Imunitetą labiausiai silpnina nevisavertė mityba, stresas, žalingi įpročiai. Kai organizmui trūksta jų saugančių medžiagų, pasireiškia dažnos peršalimo, alerginės ligos, pūslelinė, padidėjęs nuovargis, silpnumas. Dėl susilpnėjusių rezorbcinių žarnyno funcijų, imunitetui svarbių vitaminų, pavyzdžiui, vitamino D, trūksta vyresniems. Vitamino D trūkumas pasireiškia susilpnėjusiais raumenimis bei imunitetu, dėmėmis dantų emalyje. Jei organizmui trūksta vitamino A, taip pat silpnėja imunitetas, sumažėja atsparumas infekcijoms.

Imuniteto stiprinimas yra ilgas procesas, todėl juo reikėtų nuolat rūpintis. Imuninei sistemai svarbių vitamino A bei vitaminų D ir D3 galima rasti „Oilevegan“ augaliniuose ir žuviniuose tauriuosiuose riebaluose. Šios „Oilevegan“ sudėtyje esančios medžiagos padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą vaikams, suaugusiems, vyresniems.

Atgal